b_150_100_16777215_00_images_nevisandegan_latif.jpgاولکامیز- انتصاب هیوه چی به فرمانداری بندرترکمن با تندترین حملات گرگان فردا مواجه شد. به گونه ای که با مطلب" ضعبف ترین انتصاب " به تخریب هیوه چی و نورقلی پور پرداخت. این رفتار عجیب حیرت فعالین را برانگیخت که چگونه یک رسانه اصلاح طلب به تخریب مدیری می پردازد که از نیروهای کارآمد اصلاح طلبان گلستان به شمار می رود.

اولکامیز با مطلب " بهترین یا ضعیف ترین انتصاب ؟ " به آن پاسخ داد. در پی آن گرگان فردا بار دیگر در واکنش تند به اولکامیزنوشت : " وقتی برای دفاع از انتصاب یک فرد ضعیف برای فرمانداری بندرترکمن آسمان و ریسمان می بافند و گرگان فردا را اصولگرا و حامی رئیسی می خوانند... جناب ایزدی شما که اهل خالی بندی و سفارشی نویسی نبودی برادر!!! " .
اینجانب به منظور شفافیت و تنویر افکار عمومی، نکات ذیل را معروض میدارم : سلام آقای راییجی، بنده بار دیگر انتصاب هیوه چی را اقدامی شایسته می دانم اما در عجبم که شما با چه منطق و با کدام معیار، یک مدیر قوی را ضعیف ترین مدیر قلمداد می کنید؟
اخیرا این حقیر یادداشت "ضعبف ترین انتصاب " را در تلگرام مشاهده نمودم درکمال تعجب نویسنده مطلب نامش را ذکر بود. براستی بردار، چرا پنهان کاری کرده و در مطلب بظاهر انتقادی تان از ذکر نامت پرهیز می کنید؟ این قلم با توجه به رسالت مطبوعاتی که داشت به نقد مطلب شما پرداخت. نه پولی گرفتم و نه کسی سفارشی کرده است. جوابیه ام کاملا خود خواسته و آگاهانه بود. @ulkamizcom
به باور نگارنده این سطور ، شما که ادعای اصلاح طلبی دارید با تخریب دو تن از چهره های شاخص اصلاحات استان ، در واقع خود زنی کرده و گل به خودی زدید. آقای راییجی بنده شما را از سالها پیش می شناسم ولی از کانالتان بی خبر بودم. مطلب " ضعیفترین انتصاب " را با مطالب اصولگرایان تندرو در یک راستا دیدم به گونه ای که با خواندنش گرگان فردا را یکی از دهها کانال مخالف دولت اعتدال و اصلاح طلبان دانستم و از ظن خود گردانندگانش را از حامیان رئیسی قلمداد کردم . اگر شما با صداقت نامتان را در ابتدای مطلبتان می نوشتید هرگز این اشتباه رخ نمی داد.
برادر، شما اصلاح طلب هستید یا فرصت طلب ؟ به دلیل سهم خواهی به دکتر نورقلی پور عضو فراکسیون امید مجلس می تازید. این رفتار شما با کجای اصلاح طلبی همخوانی دارد؟ شما که ادعای اصلاح طلبی دارید در برخی مواقع روی اصولگرایان را سفید کرده و برای رسیدن به منافع تان چپ و راست نمی شناسید.
برادر، گرگان فردا که گلشن مهر و سلیم و آفتاب گلستان نیست که مخاطب با شنیدن نامش به خط و جناحش پی ببرد و یا مدیرش را بشناسد؟ آیا می دانید که هیوه چی در زمان فرمانداری اش در آق قلا با بیشترین هجمه های مخالفان دولت مواجه بود؟ آیا آیت الله نورمفیدی یک آدم ضعیف را به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی اش درگنبد می گذارد؟ آیا نمایندگان استان شخص ضعیف را به عنوان دبیر هیئت نظارت بر انتخابات می گذارند ؟ به کجا چنین شتابان ؟! @ulkamizcom
برادر، حکایت شما مصداق ضرب المثل " از کوزه همان تراود که در اوست "میباشد. این قلم را اهل خالی بندی و سفارش نویسی به حساب آوردید . با تخریب این و آن و با جنجال سازی و غوغا سالاری به دنبال چه هستید ؟ برای سهم خواهی و رسیدن به منافعتان به آب و آتش می زنید. ای کاش مرام ثابتی داشتید. ما ترکمنها شما را یک اصلاح طلب واقعی می دانستیم و انتظار حمایت داشتم اما رفتارتان یادآور شعرحافظ است : " ما زیاران چشم یاری داشتیم / خود غلط بود آنچه که می پنداشتیم "
برادر، تنها سرمایه ما صداقت و قناعت است.هرگزدر زندگی به دنبال خالی بندی و سفارش نویسی نیستیم. لابد شما اینکاره اید که دیگران را چنین خطاب می کنید. فعالیت این حقیر برای اصلاحات بیشتر از شما نباشد حتما کمتر نیست. جنابعالی در 8 سال دوره اصلاحات بعنوان یک روزنامه نگار از تسهیلات و امتیازاتی برخوردار بوده اید. ولی بنده و امثال بنده بی هیچ چشمداشتی صادقانه فعالیت کردیم و به دنبال هیچ امتیاز و تسهیلاتی نبودیم و از موقعیت مان در جهت منافع مادی بهره نبردیم. راستی آقای راییجی، در دوره اصلاحات با هزینه دولت چند بار به سفر خارجی رفتید؟!!!
لطیف ایزدی ، روزنامه نگار اصلاح طلب / 11 آذرماه 96 مراوه تپه @ulkamizcom

سایت اولکامیز
سایت خبری تحلیلی ترکمن صحرا - اولکامیز
لینک کانال @UlkamizCom


ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد.

یادداشت

IMAGE نقد و بررسی تقویم ترکمنی ایل آمان

اولکامیز- لطیف ایزدی: تقویم ترکمنی 1397 " ایل آمان " به همت و کوشش عاشورمحمد رئوفی نیمه دوم بهمن ماه 96 با تبلیغات گسترده در فضای مجازی و تیراژ وسیع منتشر گردید که در نوع خود کاری تازه و نو بود ولی از... ادامه مطلب ..
IMAGE کدام قانون، کدام مجلس، آقای لاریجانی ؟!

 عصر ایران؛ مهرداد خدیر- «‌مجلس شورای اسلامی آمادگی دارد با توجه به کمبودهایی که در زمینۂ قوانین مربوط به حوزۂ فناوری اطلاعات و ارتباطات و فضای مجازی در کشور وجود دارد با استفاده از ظرفیّت... ادامه مطلب ..
IMAGE اسب ها را نکشید

90 اسب در چند روز کشته شدند، در مناطق مرزي. نماينده نقده و اشنويه راهي منطقه شده و با مسئولان استاني نشست‌هايي داشته است. ادامه مطلب ..
IMAGE حضرت آیت‌الله، «بی‌بندوبار» همان جوان انقلابی نزدیک انتخابات نیست؟

عصر ایران؛ مصطفی داننده- آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی امام جمعه شهر مشهد فرموده‌اند: «با کنسرت، موسیقی مبتذل و نابهنجار و فسق و فجور خیابانی جوان شاد نمی‌شود، این یک آب‌نبات چوبی است که به... ادامه مطلب ..
IMAGE در رثای سلاله

اولکامیز- با کمال تأسف باخبر شدیم که صحرای ما شاهد فاجعه ای بس دردناک و جانگداز که وجدان بشریّت را بلزه درآورده است، می باشد.  ادامه مطلب ..
IMAGE ضرورت نگاه روشنفکرانه به اشعار فراغی

اولکامیز- - گفتاری از یحیی یاری : یکی از عمده مشکلاتی که در پی یافتن سیرتاریخی و تحّول ذهنی شاعران ما وجود دارداینست که ،شاعران قدیم ما،سیرتاریخی وتحول ذهنی خود را ثبت نکرده اند ادامه مطلب ..
IMAGE یدی منزئل

اولکامیز- شعری از حاجی مراد آق شاعر خوش ذوق گنبدی  ادامه مطلب ..
IMAGE دیدار با دکتر شهروز آق آتابای

اولکامیز-  فرهاد قاضی ❇️دیشب با هماهنگی قبلی برای اولین بار بعد از عمل جراحی و گذراندن دوره ی نقاهت باتفاق خانم به دیدار دکتر شهروز آق آتابای محقق و مترجم جوان ترکمن رفتیم. ❇️شهروز نزدیک به ۳... ادامه مطلب ..
IMAGE تحلیلی بر پروژه پتروشیمی گلستان و ارائه راهکارها

اولکامیز-  رحمان قره باش دانشجوي دكترا مديريت كسب وكار : الف :مقدمه:معرفی پروژه پتروشیمی گلستان: ادامه مطلب ..
IMAGE اکبر پیرا مدیر " ساچاق "

اولکامیز- متولد 1351 شمسی درسلاق غایب یکی از روستاهای غرب گنبد . ادامه مطلب ..
IMAGE یک پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایان است

اولکامیز- محمد سلاق : هنگامیکه برای چندمین بار توسط گروههای درگیر در سوریه از سلاح های شیمیایی به بهانه های مختلف بر سر مردم مظلوم و مستاصل سوریه بکارگیری شد جهان در بهت وحیرت فرو ماند وهمگان را... ادامه مطلب ..
IMAGE گزارش مسابقات جام نوروز در دوگونچی

اولکامیز-  دوگونچی روستایی که به گفته بزرگان و ریش سفیدان قرار بود شهر شود ولی کمی آنطرفتر بخاطر وجود پل قدیمی ورق برگشت و قصبه آق قلا به عنوان شهر انتخاب شد. ادامه مطلب ..
IMAGE دلنوشته پرویز مدنی برای پدر هنرمندش

     اولکامیز- پرویز مدنی یکی از فرزندان اهل نظر مرحوم قرباندوردی مدنی در باره پدرش نوشت : مدیر محترم سایت وزین اولکامیر. قبل از بیان عرایضم بنده بار دیگر سپاس و قدردانی خود و بازماندگان آن... ادامه مطلب ..
IMAGE دهکده های گردشگری نیازمند تفکری نو

اولکامیز- عائشه قزلجه کارشناس مدیریت بازرگانی : بزرگترین ایراد دهکده های گردشگردی یا نوروز گاههایی که در جای جای استان گلستان بنا شده است این است که متاسفانه کمترین توجه به انتقال حس خوب... ادامه مطلب ..
IMAGE گفتگوی اولکامیز با امان محمد خوجملی - قسمت دوم

اولکامیز- لطیف ایزدی : دومین بخش از گفتگوی صریح و شفاف اولکامیز با  یکی ازفعالترین یادداشت نویس سیاسی - اجتماعی - دینی  ترکمن صحرا را در ذیل می خوانید :  ادامه مطلب ..
IMAGE حب مقام و مقام پرستی

اولکامیز-  به قلم وحید دلیجه فعال سیاسی رسانه ای : 🌺بسم الله الرحمن الرحیم 🌺 تِلْک الدَّارُ الْاخِرةُ نَجْعَلُها لِلَّذینَ لا یرِیدُونَ عُلُوّاً فِی الْأرِضِ وَ لافَساداً وَالْعاقِبَةُ... ادامه مطلب ..
IMAGE دخالت و قضاوت ممنوع!

اولکامیز-  زبیده سوقی عضو شورای مرکزی حزب مجمع زنان اصلاح طلب کشور: اگه میشد این جمله رو تو جامعه جا انداخت باور کنید زندگی خیلی زیباتر و راحت تر میشد. ادامه مطلب ..
IMAGE غوغای چنار در نوروزگاه گنبد

 به گزارش اولکامیز گروه موسیقی چنار در دهکده گردشگری گنبد غوغا به پا کرد. ادامه مطلب ..
IMAGE تحلیلی متفاوت از محمد توانگری

اولکامیز- در پاسخ به سوال مدیر سایت اولکامیز مهم ترین اتفاق سال 96 اعتراضات خیابانی دی ماه بود که حاصل تخریب روان عمومی ست. آن جا که سیاست به قول آلن بدیو کنترل نفرت است نه کنترل عشق، پس بگذارید... ادامه مطلب ..
IMAGE دهکده گردشگری آق قلا و ذکر سه نکته

اولکامیز- ساعت ۱۱ ساعت به وقت رسمی به همراه خانواده با شور و شوق زیادی به تماشای دهکده گردشگری آق قلا رفتم ولی در کمال تعجب دیدم که درها بسته بود و چراغها خاموش‌. دهکده گویی در خوابی عمیق به سر... ادامه مطلب ..
IMAGE دکتر سارلی : رادیو گرگان به ترکمنها خدمت کرد

اولکامیز-  سخنان دکتر اراز محمد سارلی در مراسم نکوداشت موسی جرجانی را در ذیل میخوانید :  ادامه مطلب ..
IMAGE احسان مکتبی: قدر درختان مثمر فرهنگ را بدانیم

 اولکامیز- احسان مکتبی مدیر کل امور سیاسی - انتخاباتی استانداری گلستان یکی از سخنرانان اصلی مراسم بزرگداشت موسی جرجانی در آق قلا بود. ادامه مطلب ..
IMAGE سخنان استاد هوشنگ جاوید در آق قلا

اولکامیز-  سخنرانی استاد هوشنگ جاوید بنیانگذار موسیقی نواحی کشور در مراسم بزرگداشت موسی جرجانی مورد توجه حاضرین قرار گرفت. مهمترین بخش سخنان این صاحبنظر و استاد موسیقی مقامی کشور را به روایت... ادامه مطلب ..
IMAGE در باب جمعیت ترکمنهای گلستان

 اولکامیز- اکبر پیرا * : متاسفانه چند روزی است که آمار کذب و حساس اینکه کمتر از 40 درصد جمعیت استان را ترکمن ها تشکیل میدهد مثل ویروس از سایتهای متفاوتی خروجی داده است که این امر حساسیت قوم شریف و... ادامه مطلب ..
IMAGE سال نو سلام

اولکامیز- لطیف ایزدی :  سالی دیگر با مهر و لبخند سلام داد . سالی با هزاران امید و آرزو فرا رسید. ادامه مطلب ..

اخبار


16 فروردين 1397

آخرین نظرات

ضمن سلام وخسته نباشید بیانات ونظرات جنابعالی در مورددهکده قابل تحسین است
باسلام آقای نویسنده شما هم خوب شروع کردید ولی آخرش را بنظرمن خراب کردید شما هم آخرش با تبلیغ خاتمه د...
باسلام . حدود دوسال از دوران نمایندگی آقای طیار می گذرد ، در این مدت چه فعالیتی را در باره جاده نفت ...
دنیای اقتصاد – گرگان : معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور...
سلام و عرض احترام ، و ضمن پوزش ، در بند 3 یادداشت ارسالی با عنوان تاملی بر مقاله .... ، اشتباه تای...
با سلام و عرض ادب ، جناب آقای قره باش یادداشت کارشناسانه و قابل تاملی را - با اشاره به چالش هایی ک...
با سلام خدمت مخاطبان عزیز سایت وزین اولکامیز
عرض تسلیت ضایعه هجرت سلاله کوچولوخدمت فرزندان ترکمن ...
ان شاله خداوند تبارک تعالی به خانواده سلاله جان صبر جمیل بده.
بعد ظهر روز پنج شنبه خبری منتشر شد که...
جناب ارمان قوجق کوموش تپه ازشهرهای قدیم ترکمن صحراست و ساکنانش ازدیرباز یکجانشین میباشند و بخاطر اقت...
سلاله‏ ‏قربانی‏ ‏سهل‏ ‏انگاری‏ ‏مواظب‏ ‏کودکان‏ ‏باشیم‏ ‏افراد‏ ‏فاسد‏ ‏بیمار‏ ‏در‏ ‏کمین‏ ‏هستند‏ ‏...

آمار بازدید

تبلیغات در اولکامیز
09119738028
09111753677

تبلیغات هزینه نیست. سرمایه گذاری است.