b_150_100_16777215_00_images_photo_2017-12-08_19-28-49.jpg

اولکامیز- لطیف ایزدی : یک هفته از حضور پرامید و نشاط آفرین اولین بانوی شهرداراستان گلستان می گذرد. حالا حاشیه ها  و حرف و حدیث ها فروکش کرده و همه نگاهها به گلالگ بیگی زاده است. شهردار زن ترکمن در کرسی شهرداری چه خواهد کرد؟ آیا به مانند مدیریتش در مدارس مختلف شهرستان ، درمسئولیت شهرداری نیز موفق خواهد شد؟ همه می خواهند با  اولین شهردار زن بیشتر آشنا شوند و در باره اش اطلاعات بیشتری کسب نمایند. همه خواهان موفقیتش هستند. چرا که او را نماینده زنان می دانند که نیمی از جامعه را تشکیل می دهند و می خواهند نقش مهمی در رشد و توسعه کشور داشته باشند. اولکامیز در راستای اطلاع رسانی گفتگویی کوتاه با  اولین بانوی شهردارگلستانی انجام داد که از نظر شما می گذرد :

س- خانم بیگی زاده از اینکه به عنوان اولین شهردار زن انتخاب شده اید چه احساسی دارید ؟

ج- خداوند راشاكرم كه به من افتخارخدمت به مردم را در پست شهرداري عطا فرمود و بر خود مي بالم كه به عنوان اولين خانم دراين عرصه خدمت خواهم كرد.

س- در جهت  شفافیت بیشتر و تعامل با رسانه ها چه برنامه ای دارید ؟

ج- هميشه آماده شفاف سازي عملكرد خود در خدمت اهل رسانه بوده و خواهم بود.

س- آیا فکر میکردید روزی شهردار شوید ؟

ج- شهرداري يا هر پست إجرائي ديگر در سطح مديريتي هميشه ميل و خواست باطني و ذاتي بنده بوده است ، تمام دوستان و همكاران نزديك من از اين ميل و خواست دروني بنده آگاه هستند.

س- آیا به مسئولیت خطیر و سنگین شهرداری اشراف دارید ؟
ج- سنگيني كار إجرائي شهرداري را خارج از توان خودم نمي دانم. انشاالله در مدت زمان كوتاهي با تحقيق در وضع موجود و همكاري پرسنل شريف شهرداري اشرافيت كامل به كارها را خواهم يافت.

 

س- تا چه میزان  از مشاوران توانمند و صاحب نظر استفاده خواهید کرد ؟ 

ج- قطعا در كار خود نياز به مشاوران قوي خواهم داشت به ويژه از تجربيات شهرداران ادوار گذشته استفاده خواهم كرد و تشكيل اتاق فكري متشكل از اين مشاوران در اولويت برنامه هايم هست. ضمنا به اطلاع كليه شهروندان عزيز مي رسانم كه تك تك شهروندان مراوه تپه در صورت تمايلشان مشاوران من در جهت آباداني شهرمان خواهند بود.

 

س- به نظر شما تفاوت مهم کار فرهنگی اداره مدرسه و کار شهرداری چیست ؟

ج- كار شهرداري كار فرهنگي إجرايي و كار مدرسه فرهنگي تربيتي است.

س- متولد کجا و چه سالی هستید ؟ چند سال تجربه آموزشی و مدیریتی دارید ؟

ج- متولد سال ٦٢ در روستاي گليداغ از توابع شهرستان مراوه تپه هستم. 3 سال تدريس رياضي داشتم و ١١سال مديريت مدرسه دارم .

 

س- شما در روز معارفه با اعتماد به نفس سخن گفتید و  این  امیدها را در دل زنده کرد واستارت خوبی بود چه نظری در این باره دارید؟

ج- حرفهاي من در روز معارفه  شعارم و ملكه ذهنم جهت آباداني شهرم بود وتمام تلاش خود را جهت تحقق اين شعارها و اهدافم خواهم داشت انشاءالله كه خداي سبحان ياورم در اين مسير باشد.

 

س-استانداری و مسئولین به شما بعنوان اولین بانوی شهردار نگاه  مثبت و حمایتی خواهند داشت چگونه از این ظرفیت استفاد ه خواهید کرد ؟

ج- قطعا يكي أر ملاكهاي موفقيت هر مديري ارتباط حسنه با مسولان بالادستي خواهد بود كه در زمان مديريت مدرسه هم تجربيات فراوان دراين زمينه داشته ام بنابراين براي موفقيت در كارم و تحقق اهدافم حتما با تك تك مسولان بالادستي ارتباط موثر و حسنه برقرار خواهم نمود.

 

س- خانم بیگی زاده  برخی از برنامه های کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت خود درکرسی شهرداری مراوه تپه را اعلام  نمایید ؟

 ج- ايجاد در آمد پايدار توام با اشتغال زايي جزو  اهداف بلند مدت بنده خواهد بود،بهبود روند خدمات شهري ،رسيدگي به وضعيت معابر و پياده رو ها و فضاي سبز قسمتي از اهداف كوتاه مدت بنده هست.

 

س- در پایان چه انتظاری از مسئولین و  شهروندان دارید ؟

انتظار و درخواستم از كليه مسئولين و شهروندان عزيز همكاري و تعامل با بنده و راهنمايي در جهت رسيدن به اهدافم هست.


ارسال نظر به عنوان مهمان

0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • مهمان - نورياغدي

    تبریک میگویم انشالله موفق باشد مثل اینکه اولین زن شهردار زن درایران هستش ها ؟ حتما موفق خوهند شد .

IMAGE پیام تسلیت اولکامیز به قدیر و ابراهیم کریمی
جناب آقای قدیر و ابراهیم کریمی درگذشت مادر عزیزتان را به شما و خانواده داغدارتان...

یادداشت

آقای صدیقی! نماز جمعه هم فرصت است

عصر ایران؛ مهرداد خدیر- واکنش سریع و صریح رییس جمهور روحانی به سخنان حجت الاسلام صدیقی در خطبه های نماز جمعه تهران ناخرسندی امام جمعه موقت را در پی داشته است. ادامه مطلب ..
IMAGE سوختن در آب، غرق شدن در آتش

اولکامیز- سوختن در آب،غرق شدن در آتش بی رحم ترین پارادوکس دنیاست. خدایا دلم از دريايى گرفت كه زورش به آتش نرسيد.هر چه بسوزد آبش می زنند ، وای به روزی که آب بسوزد! @ulkamizcomمعجزه حضرت ابراهیم خلیل (ع)... ادامه مطلب ..
IMAGE شعر گونگل و ترجمه فارسی آن

اولکامیز- مهندس محمد طواق خوش کام  شاعر و ادیب  گنبدی یکی از بهترین مترجمان حال حاضر اشعار مختومقلی فراغی در ترکمن صحراست. ترجمه منظوم  شعر پر محتوای گونگول به زبان فارسی گویای این مدعاست .  ادامه مطلب ..
IMAGE نماز جمعه و تریبونی برای وحدت آفرینی

ایرنا- محمدستاری : به گزارش گروه تحلیل، تفسیر و پژوهش های خبری ایرنا، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی روز شنبه شانزدهم دیماه 1396 در حکمی حجت‌الاسلام و المسلمین... ادامه مطلب ..
ریشه اعتراضات را در داخل کشور و عملکرد خودتان جست و جو کنید

عصر ایران؛ جعفر محمدی* - بعد از حدود یک هفته، ناآرامی ها در کشور پایان گرفت اما ناآرامی های کلامی در برخی تریبون های نماز جمعه همچنان ادامه دارد.در ایامی که خیابان های حدود 80 شهر ایران درگیر... ادامه مطلب ..
IMAGE آنها که بذر نومیدی کاشتند پاسخ دهند

عصر ایران؛ مهرداد خدیر- برخی می گویند در این دو سه روز که فضا ملتهب شده چرا روحانی سکوت کرده و سخنی نمی گوید؟کسانی البته دوست داشتند او کلامی را بر زبان آورد تا آماج شعارهای خیابانی قرار گیرد و... ادامه مطلب ..
IMAGE گونده لیک

اولکامیز- دکتر ارازمحمد سارلی : ۶نجی دی آیی ۱۳۹۶ گچن گون قزلجه آق امام دا، استاد اراز بردینگ چادرینا باردیم. همه تانیش یوزلری گورودم. قزلجه لرینگ دأبينده، چادر اوچی بیلن ییقلیار. بأشی یدی سی... ادامه مطلب ..
IMAGE ایران امن یا ناامن ؟

اولکامیز-  یادداشتی از محمد سلاق : به نظر می رسد اقتصاد به شدت بیمار و درمانده و بدون درمانگر ایران این روزها بد جور سرد و بیرحمانه نفس هایمان را به شمارش انداخته ادامه مطلب ..
IMAGE فرهنگ پویا و ایستا از زاویه دیگر

اولکامیز- امان محمد خوجملی: مهمترین بخش فرهنگ ما ترکمنها دین و مذهب می باشد که در تار و پود جامعه ما رسوخ دارد. ادامه مطلب ..
IMAGE ترکمن صحرای ایستا یا پویا ؟!

اولکامیز- محمد جان آخوند بهلکه :  وبسایت اساس نیوز ، فایل های ویدیویی از یک میزگرد علمی - دینی، نشر کرده است. در این میزگرد چند روحانی ترکمن و چند استاد دانشگاه، تحت عنوان: (( بررسی مسایل جهان... ادامه مطلب ..
IMAGE قانون بودجه و رقص اعداد در فضای مجازی

عصر ایران - مهرداد خدیر : همین چند سال پیش مردم چندان ازلایحه بودجه سالانه سر در نمی آوردند و در رسانه های رسمی هم تنها اعدادی اعلام می شد که به خاطر بزرگ بودن حتی گاه قابل خواندن نبود ادامه مطلب ..
IMAGE امشب نوبت کجاست ؟

 به قلم یکی از کاربران اولکامیز : زلزله ی کرمانشاه و سرپل ذهاب سینه ها را به درد آورد. صحنه هایی را دیدیم که هیچگاه فراموششان نخواهیم کرد. بنابر عادت دیرین فکرش را نمی کردیم زلزله به این زودی و به... ادامه مطلب ..
IMAGE غارا یِل

اولکامیز- طاهر عبدی راد: گیجأنینگ بیر ماحالئ بۇلوپ .تۇی سۇوولوپدئ.رحمان اۇل گیجأنی دۇسی یاغمئرئنگ میخمانئ بۇلمالئ بۇلوپ ،تۇی یردن بیله لیکده یاریشدا بایراق آلان آطئ غارا یل بیلن ،یاغمئر لارا... ادامه مطلب ..
IMAGE در کنار مختومقلی

اولکامیز- از پل و رودخانه ی اترک که می گذرم نگاهم به چهار ستون وگنبدی در بالای آن نظر من وهر بیننده ای را به خود جلب می کند. ادامه مطلب ..
IMAGE انسان دوستی مولانا – قسمت اول

اولکامیز- مقاله ای از عبدالفغار علاقی صاحبنظر ادبیات عرفانی :   26 آذر سالروز وفات حضرت جلال الدین محمد بلخی معروف به حضرت مولانا است. این شب به شب عروس مشهوراست. شبی که مولانا به وصال حق رسید. در... ادامه مطلب ..
IMAGE علت العلل مسافرت به خارج

اولکامیز- امان محمد خوجملی : بودجه سال 1397 سرو صدای زیادی به راه انداخته است. دولت برای تامین بودجه ی خود برای عمران و آبادانی کشور دست به جیب مردم برده است. ادامه مطلب ..
IMAGE آیا خیّرظالم ممکن است?!

اولکامیز- امان محمد خوجملی : خیّر ظالم!! تناقض آمیز نیست؟ این سئوالی است گاهی پرسیده می شود. آیا ممکن است یک انسان هم خیّر باشد هم ظالم؟ همزمان هم کار خوب بکند و هم کار بد؟. هم به دیگران کمک بکند و... ادامه مطلب ..
IMAGE ای مهربانترین همدم من

اولکامیز- دلتنگم،دلتنگ لبخندهای شیرینت،دلتنگ دست های پیرت. دلتنگ آن روزها،که بودی،دلم بدجور هوای تو دارد. ادامه مطلب ..
IMAGE نوشته یک نوجوان ترکمن در باره جام جهانی

اولکامیز- 184 روز باقیست تا شروع بزرگترین تورنمنت فوتبال جهان یعنی " #جام جهانی"‌ .  به شروع جام جهانی روز به روز نزدیک میشویم و همه ی تیم ها در تکاپوی برنامه ریزی و هماهنگی تیم خود برای حضوری... ادامه مطلب ..
IMAGE قصه ی مادبزرگم

اولکامیز- مادر پدر من ان موقع که من نبودم وحتی از ان هم دیرینه زمانی که پدرم بسیار کوچک بوده از دنیا رفته است ادامه مطلب ..
IMAGE وحدت اسلامی از زاویه ای دیگر

 اولکامیز- گفتاری از امان محمد خوجملی* : کشور ما از فِرق، اقوام و مذاهب گوناگونی تشکیل شده است که در جای جای ایران بزرگ زندگی می کنند. اتفاقاً زندگی آرام و دوستانه و برادرانه هم با یکدیگر دارند... ادامه مطلب ..
IMAGE یادداشت "مدیرعامل خانه کتاب ایران" در پی درگذشت مدیر "کتابفروشی قابوس"

📝 "مجيد غلامی جليسه" مدیرعامل خانه کتاب ایران در یادداشتی درگذشت "مراد دردی قاضی" مدير كتابفروشی قابوس گنبدکاووس و از پیشکسوتان نشر فرهنگ و ادب ترکمن را تسلیت گفت. متن این یادداشت را در ادامه... ادامه مطلب ..
IMAGE اختلاف اسلوب اندیشه در گفتار و نوشتار

اولکامیز - کامبیز قجقی نژاد: این قرآن افراد بشر را به بهترین راه هدایت می کند. علم نیز قلب انسان را گشاده می گرداند البته علمی که توام با حکمت قرآنی باشد. ادامه مطلب ..
IMAGE ابتذال سیاست در ورزش

اولکامیز- امان محمد خوجملی : نارکارآمدی سیاست درخودِ سیاست به خاطر انتصابات و انحصاراتی که در آن وجود دارد دقیقاً مشخص نمی شود. چون همه چیز را نمی شود دقیقاً با دیگر کشورها با بیان مصداقهای آن... ادامه مطلب ..
IMAGE نویسنده‌ی بزرگ برایان آلدیس

نشریه صحرا - نویسنده: دکتر یوسف آزمون / ترجمه از ترکمنی به فارسی توسط آنادردی عنصری : (نوشته زیر به مناسبت درگذشت برایان آلدیس شاعر و رمان نویس مشهور انگلستان به رشته تحریر درآمده است. ادامه مطلب ..

اخبار

آخرین نظرات

قبلاٌ هم عرض کردم بنده ادیب نیستم.استدعا دارم از بکار بردن جملات پرطمطراق خودداری فرمایید.این گونه ن...
سلام اقای مدیر.واقعا مطلب دردناکی بود.مسوولان و خیرین شهر باید دست به کار شوند.
راه نجات فقط دمکراسی واقعی با تمام ملزومات و ضروریات شناخته شده اش ، بخصوص تشکلهای حزبی با برنامه مش...
با احترام به طرفداران یاشولی گری ؛بهتر است بساط یاشولی لی گری قومی را برچینیم وبه شایستگان شهرستان ف...
تعجب بنده این است که قبل و حین انتخابات مختلف انواع فعالیت برای تشکیل گروه های یاشولی یا مصلاحت انجا...
آیا این سه نفر کاندیدای مورد اشاره قیم تمام کاندیداهای احتمالی دیگر هستند؟
یاشاسین استاد سارلی . آخون بهلکه هیچ وقت از رسول الله وصحابه کرام دلیلی برای هفت روز عزا گرفتن برای ...
فتنه گران کدام قشر جامعه هستند کسانی که به گرانی ومشکلات اقصادی اعتراض کردند یا قشر دیگه ی بودند الب...
خودم عقل دارم وخودم انتخاب میکنم لازم نیست کسی برام انتخاب کنه
با تشکر از دیدگاه این بزرگوار نکته ای مد نظر قرار میگیرد و سئوالی پیش می آید که معمولا در انتخاب هیئ...

آمار بازدید

تبلیغات در اولکامیز
09119738028
09111753677

تبلیغات هزینه نیست. سرمایه گذاری است.