b_150_100_16777215_00_images_nevisandegan_latif.jpgاولکامیز- انتصاب هیوه چی به فرمانداری بندرترکمن با تندترین حملات گرگان فردا مواجه شد. به گونه ای که با مطلب" ضعبف ترین انتصاب " به تخریب هیوه چی و نورقلی پور پرداخت. این رفتار عجیب حیرت فعالین را برانگیخت که چگونه یک رسانه اصلاح طلب به تخریب مدیری می پردازد که از نیروهای کارآمد اصلاح طلبان گلستان به شمار می رود.

اولکامیز با مطلب " بهترین یا ضعیف ترین انتصاب ؟ " به آن پاسخ داد.

در پی آن گرگان فردا بار دیگر در واکنش تند به اولکامیزنوشت : " وقتی برای دفاع از انتصاب یک فرد ضعیف برای فرمانداری بندرترکمن آسمان و ریسمان می بافند و گرگان فردا را اصولگرا و حامی رئیسی می خوانند... جناب ایزدی شما که اهل خالی بندی و سفارشی نویسی نبودی برادر!!! " .
اینجانب به منظور شفافیت و تنویر افکار عمومی، نکات ذیل را معروض میدارم : سلام آقای راییجی، بنده بار دیگر انتصاب هیوه چی را اقدامی شایسته می دانم اما در عجبم که شما با چه منطق و با کدام معیار، یک مدیر قوی را ضعیف ترین مدیر قلمداد می کنید؟
اخیرا این حقیر یادداشت "ضعبف ترین انتصاب " را در تلگرام مشاهده نمودم درکمال تعجب نویسنده مطلب نامش را ذکر بود. براستی بردار، چرا پنهان کاری کرده و در مطلب بظاهر انتقادی تان از ذکر نامت پرهیز می کنید؟ این قلم با توجه به رسالت مطبوعاتی که داشت به نقد مطلب شما پرداخت. نه پولی گرفتم و نه کسی سفارشی کرده است. جوابیه ام کاملا خود خواسته و آگاهانه بود. @ulkamizcom
به باور نگارنده این سطور ، شما که ادعای اصلاح طلبی دارید با تخریب دو تن از چهره های شاخص اصلاحات استان ، در واقع خود زنی کرده و گل به خودی زدید. آقای راییجی بنده شما را از سالها پیش می شناسم ولی از کانالتان بی خبر بودم. مطلب " ضعیفترین انتصاب " را با مطالب اصولگرایان تندرو در یک راستا دیدم به گونه ای که با خواندنش گرگان فردا را یکی از دهها کانال مخالف دولت اعتدال و اصلاح طلبان دانستم و از ظن خود گردانندگانش را از حامیان رئیسی قلمداد کردم . اگر شما با صداقت نامتان را در ابتدای مطلبتان می نوشتید هرگز این اشتباه رخ نمی داد.
برادر، شما اصلاح طلب هستید یا فرصت طلب ؟ به دلیل سهم خواهی به دکتر نورقلی پور عضو فراکسیون امید مجلس می تازید. این رفتار شما با کجای اصلاح طلبی همخوانی دارد؟ شما که ادعای اصلاح طلبی دارید در برخی مواقع روی اصولگرایان را سفید کرده و برای رسیدن به منافع تان چپ و راست نمی شناسید.
برادر، گرگان فردا که گلشن مهر و سلیم و آفتاب گلستان نیست که مخاطب با شنیدن نامش به خط و جناحش پی ببرد و یا مدیرش را بشناسد؟ آیا می دانید که هیوه چی در زمان فرمانداری اش در آق قلا با بیشترین هجمه های مخالفان دولت مواجه بود؟ آیا آیت الله نورمفیدی یک آدم ضعیف را به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی اش درگنبد می گذارد؟ آیا نمایندگان استان شخص ضعیف را به عنوان دبیر هیئت نظارت بر انتخابات می گذارند ؟ به کجا چنین شتابان ؟! @ulkamizcom
برادر، حکایت شما مصداق ضرب المثل " از کوزه همان تراود که در اوست "میباشد. این قلم را اهل خالی بندی و سفارش نویسی به حساب آوردید . با تخریب این و آن و با جنجال سازی و غوغا سالاری به دنبال چه هستید ؟ برای سهم خواهی و رسیدن به منافعتان به آب و آتش می زنید. ای کاش مرام ثابتی داشتید. ما ترکمنها شما را یک اصلاح طلب واقعی می دانستیم و انتظار حمایت داشتم اما رفتارتان یادآور شعرحافظ است : " ما زیاران چشم یاری داشتیم / خود غلط بود آنچه که می پنداشتیم "
برادر، تنها سرمایه ما صداقت و قناعت است.هرگزدر زندگی به دنبال خالی بندی و سفارش نویسی نیستیم. لابد شما اینکاره اید که دیگران را چنین خطاب می کنید. فعالیت این حقیر برای اصلاحات بیشتر از شما نباشد حتما کمتر نیست. جنابعالی در 8 سال دوره اصلاحات بعنوان یک روزنامه نگار از تسهیلات و امتیازاتی برخوردار بوده اید. ولی بنده و امثال بنده بی هیچ چشمداشتی صادقانه فعالیت کردیم و به دنبال هیچ امتیاز و تسهیلاتی نبودیم و از موقعیت مان در جهت منافع مادی بهره نبردیم. راستی آقای راییجی، در دوره اصلاحات با هزینه دولت چند بار به سفر خارجی رفتید؟!!!
لطیف ایزدی ، روزنامه نگار اصلاح طلب / 11 آذرماه 96 مراوه تپه @ulkamizcom

سایت اولکامیز
سایت خبری تحلیلی ترکمن صحرا - اولکامیز
لینک کانال @UlkamizCom


ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد.

یادداشت

IMAGE ای مهربانترین همدم من

اولکامیز- دلتنگم،دلتنگ لبخندهای شیرینت،دلتنگ دست های پیرت. دلتنگ آن روزها،که بودی،دلم بدجور هوای تو دارد. ادامه مطلب ..
IMAGE نوشته یک نوجوان ترکمن در باره جام جهانی

اولکامیز- 184 روز باقیست تا شروع بزرگترین تورنمنت فوتبال جهان یعنی " #جام جهانی"‌ .  به شروع جام جهانی روز به روز نزدیک میشویم و همه ی تیم ها در تکاپوی برنامه ریزی و هماهنگی تیم خود برای حضوری... ادامه مطلب ..
IMAGE قصه ی مادبزرگم

اولکامیز- مادر پدر من ان موقع که من نبودم وحتی از ان هم دیرینه زمانی که پدرم بسیار کوچک بوده از دنیا رفته است ادامه مطلب ..
IMAGE وحدت اسلامی از زاویه ای دیگر

 اولکامیز- گفتاری از امان محمد خوجملی* : کشور ما از فِرق، اقوام و مذاهب گوناگونی تشکیل شده است که در جای جای ایران بزرگ زندگی می کنند. اتفاقاً زندگی آرام و دوستانه و برادرانه هم با یکدیگر دارند... ادامه مطلب ..
IMAGE یادداشت "مدیرعامل خانه کتاب ایران" در پی درگذشت مدیر "کتابفروشی قابوس"

📝 "مجيد غلامی جليسه" مدیرعامل خانه کتاب ایران در یادداشتی درگذشت "مراد دردی قاضی" مدير كتابفروشی قابوس گنبدکاووس و از پیشکسوتان نشر فرهنگ و ادب ترکمن را تسلیت گفت. متن این یادداشت را در ادامه... ادامه مطلب ..
IMAGE اختلاف اسلوب اندیشه در گفتار و نوشتار

اولکامیز - کامبیز قجقی نژاد: این قرآن افراد بشر را به بهترین راه هدایت می کند. علم نیز قلب انسان را گشاده می گرداند البته علمی که توام با حکمت قرآنی باشد. ادامه مطلب ..
IMAGE ابتذال سیاست در ورزش

اولکامیز- امان محمد خوجملی : نارکارآمدی سیاست درخودِ سیاست به خاطر انتصابات و انحصاراتی که در آن وجود دارد دقیقاً مشخص نمی شود. چون همه چیز را نمی شود دقیقاً با دیگر کشورها با بیان مصداقهای آن... ادامه مطلب ..
IMAGE نویسنده‌ی بزرگ برایان آلدیس

نشریه صحرا - نویسنده: دکتر یوسف آزمون / ترجمه از ترکمنی به فارسی توسط آنادردی عنصری : (نوشته زیر به مناسبت درگذشت برایان آلدیس شاعر و رمان نویس مشهور انگلستان به رشته تحریر درآمده است. ادامه مطلب ..
IMAGE خودزنی و گل به خودی گرگان فردا

اولکامیز- انتصاب هیوه چی به فرمانداری بندرترکمن با تندترین حملات گرگان فردا مواجه شد. به گونه ای که با مطلب" ضعبف ترین انتصاب " به تخریب هیوه چی و نورقلی پور پرداخت. این رفتار عجیب حیرت فعالین را... ادامه مطلب ..
IMAGE گفتگو با دکتر رادگهر / زندگی امید است و بس

  اولکامیز- دکتر نورلی رادگهر یکی از پزشکان حاذق و قدیمی ترکمن صحراست. این پزشک فرهنگدوست بیش از چهل سال است که به واسطه شغل طبابت به همنوعانش خدمت می کند. ادامه مطلب ..
IMAGE چرا نمایشگاههای مطبوعات در گنبد کتابهای نازل عرضه می کنند؟

اولکامیز – حاج قوجق قلی آق: با این که شهرستان گنبد کاووس استقبال کنندگان بالایی دارد و در کتابخوانی در رده ی بالایی قرار دارد متولیان متاسفانه کم تحرک هستند. ادامه مطلب ..
IMAGE راز سکوت اصولگرایان

فرارو- درحالی که این روزها محمود احمدی نژاد و اطرافیانشان مشغول حمله به قوه قضائیه هستند و مداوم تلاش می‌کنند زمین و بازی را گسترش دهند و دیگر مسئولان نظام را وارد ماجرا کنند، رسانه‌ها و... ادامه مطلب ..
IMAGE گدایان میلیونر گنبدی

اولکامیز- امان محمد خوجملی : گدایی یا تکدی گری یا تقاضای کمک از دیگران یک امر تازه و جدید نیست که از قدیم الایام کم و بیش بوده است. اما گدا هم گدایان قدیمی بود. ادامه مطلب ..
IMAGE از رنجى كه ميبريم

اولکامیز - در کانال فردای بهتر از عليرضا شيرى این یادداشت سیاسی ورزشی را می خوانیم : نشسته ام باخت علیرضا کریمی را در کشتی جهانی میبینم و اینکه برای روبرو نشدن با حریف اسرائیلی در دور بعدی مربیش... ادامه مطلب ..
IMAGE آبشار باللی قایه

اولکامیز- آبشار باللی قایه درجنوب و در 20 کیلو متری شهر مرزی مراوه تپه واقع شده است. ادامه مطلب ..
IMAGE وحدت واقعی

اولکامیز- تحلیلی از امان محمد خوجملی*  : مراسم مذهبی امام حسین علیه السلام هر سال چه در روزهای عاشورا و تاشوعا و چه در اربعین هر چه باشکوهتر برگزار می شود. چندسال است به آن راهپیمایی هم افزوده... ادامه مطلب ..
IMAGE چرا عبرت نمی گیریم؟

اولکامیز- امان محمد خوجملی : آیا این حق مردم ایران است که از یک سوراخ صد بار گزیده شوند؟ آیا این بدین معنا نیست که ما در تربیت فرهنگی انسانها موفق نبوده ایم؟ صرف فنی به بار آمدن مهندسان و پزشکان... ادامه مطلب ..
IMAGE سخنی با برخی از مسئولین

اولکامیز- عجب زمانه ای شده است.هیچ کدام از ما جای خودمان نیستیم.دوست داریم سر از کار همه کس در بیاوریم.تا دستمان بجایی بند شد همه تلاش خود را برای نمایش خود بهر صورتی ولو شده با تبلیغات و یا قدرت... ادامه مطلب ..
IMAGE چرا باید خیراندیش هم باشیم؟

 اولکامیز- دراین عالم هستی برای انسان  بطریق اجتماعی زیستن وطبق کارحلال امرارمعاش نمودن بدون شک وشبهه به نفع  بشریت محسوب می شود۰ همچنین داشتن اتحادپایدار ومقاومت دربرابر برخی نارسایی هابه... ادامه مطلب ..
IMAGE بیایید خود بحران نباشیم!

عصر ایران، نورالله نصرتی- واقعه دلخراش دیگری به وقوع پیوسته؛ تن ایران عزیزمان دوباره از زلزله ای مهیب لرزیده؛ چه دلها که شکسته؛ چه چشمها که چشمه اشک شان خشکیده؛ چه دلهای مهربان که در سراسر این... ادامه مطلب ..
IMAGE چپ علیه چپ‌روی

کارگزاران - محمد قوچانی : چرا بهزاد نبوی همچنان از حسن روحانی حمایت می‌کند؟ پیرمرد با قامتی خمیده از رنج حبس شش ساله و تجربه‌ی یک عمر زندگی انقلابی و از آن مهم‌تر؛ تفکر انقلابی این روزها به... ادامه مطلب ..
IMAGE سخنی با زمین

اولکامیز- دلنوشته عبدالکریم قزل*: امروز صدای تیشه از بیستون نیامدشاید به زیر آوار فرهاد رفته باشد ادامه مطلب ..
IMAGE پایان تلخ

اولکامیز- وحید دلیجه : یکی از معما هایی که جواب آن بی پاسخ مانده یا همیشه ابهام برانگیز است و همیشه هم خواهد بود، خود کشی است.  ادامه مطلب ..
IMAGE راز توسعه ژاپن، کره جنوبی و مالزی

 عصر ایران؛ جعفر محمدی* - در یک ماه اخیر، فرصتی دست داد تا سفرهایی به ژاپن، کره جنوبی و مالزی داشته باشم؛ کشورهایی که هر گاه سخن از توسعه ایران گفته می شود، نامی از آنها نیز به میان می آید: زمانی... ادامه مطلب ..
IMAGE ظروف یک بار مصرف و تهدید محیط زیست

اولکامیز- یادداشتی از امان محمد خوجملی: پیشرف علم،صنعت و تکنولوژی و فناوری فرصتهای مناسبی را در اختیار انسانها قرار داده است. درسایه این پیشرفت هاست که انسانها اشتهای فزاینده ای به مصرف پیدا... ادامه مطلب ..

اخبار

آخرین نظرات

انشالله سدار آزمون ایران را بهتر بگم ترکمن صحرا را در جهان برازنده میکند انشالله .
دوست عزیز و گرامی فرهاد قاضی در غم و اندوه خود بنده را شریک بدانید.
در کدام مورد بفکر مردم بودند آیا تا حالا دیدید چیزی را تصویب کنند به نفع مردم باشد اونم مردمی که ماه...
تبریک میگویم انشالله موفق باشد مثل اینکه اولین زن شهردار زن درایران هستش ها ؟ حتما موفق خوهند شد .
قاتل مهران و عدنان باید سنگسار شود
این قاتل کثیف باید به دست مردم سپرده شود تا خودشان مجازاتش کنند
...
باسلام وباتشكرازنويسنده متن ، بنظرم اجتهادشجاعانه موردنظرنويسنده مقابل اجتهادعرفي فقط من يا گروه ما ...
اگر به این آقایان باشد ، ایده آل و خواست قلبیشان هست ، اصل 15 قانون اساسی ، حتی در بکارگیری پیشخدمت ...
من نمی دانم ، چه اصراری است که فرقه های مختلف به وحدت و اتحاد برسند؟!در هر کشوری هر شهروندی باید آزا...
خب مدیرن دیگه تازه معاونین خودراهم میبرند وقتی ارباب ورجوع به ادارشون بره کسی نیست جواب ارباب رجوع ر...
آره والا . وقتی یه فروشنده را میگیرند در همان لحظه با پول آزاد میشه !! مشخصه که فروشنده زیاد میشه ال...

آمار بازدید

تبلیغات در اولکامیز
09119738028
09111753677

تبلیغات هزینه نیست. سرمایه گذاری است.